İddaa Kupon Sorgulama ::: Bilet Sorgulama Nasıl Yapılır?

'İddaa' forumunda Khan tarafından 12 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

 1. Khan

  Khan Moderator

  İddaa kupon sorgulama nasıl yapılır? iddaa bilet sorgulama 35-30-7 haneli açılmıyor, kodu girerken hata ve yanlış kod girdiniz uyarısı görenler bu yazımıza dikkat ederek düzgün bilgilere ulaşabilirsiniz.

  iddaa-kupon-sorgulama-iddaa-bilet-sorgulama.jpg

  İddaa kupon sorgulama nasıl yapılır?

  Gün içerisinde yapmış olduğunuz iddaa kuponlarınızın kazançlarını öğrenmek için, iddaa biletinizde yer alan barkod numarasını www.iddaa.com sitesine giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Site daha önceden üye girişi istemiyordu fakat artık daha çok üyelerinin olmasını isteyen firma bu şekilde bir uygulamaya geçiş yaptığını belirtmek isterim.

  Kazançlarımı nasıl öğrenirim?
  İddaa.com'un web sitesine giriş yaptığınız zaman sağ tarafta yer alan "Kupon Sorgulama" sayfasına ilk olarak tıklayınız, bundan sonraki adımda ise karşınıza iki tane seçenek çıkacaktır.
  1. Giriş Yap
  2. Üye Ol
  Eğer üyeliğiniz var ise, direk kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek bu sayfadan faydalanabilirsiniz. Eğer üyeliğiniz yok ise, Üye ol kısmından üyelik bilgilerinizi doldurmanız gerekecektir. Bu işlemleri tamamladıktan sonra, elinizdeki biletin barkod numarasını sitede yer alan kutucuklara yazarak "enter" tuşuna basın ve ilerleyin. Biletinize herhangi bir ikramiye vurduysa bu ekranda çıkacaktır. Hiçbir kazancınız yoksa, kupon değerlendirilemez şeklinde bir yazı göreceksiniz.

  İddaa kupon sorgulama yanlış! Hata veriyor.
  Yukarıdaki bilgilerin tamamını eksiksiz olarak doldurduysanız, bilet sorgulama yaparken herhangi bir yanlış yada hata almanız mümkün değil. Tabi, internet ortamı olduğundan dolayı bazı sitelerin çok fazla giriş yapmasından dolayı web sayfaları geç işlem yapabilir, veya yoğunluktan dolayı sizin sorgunuza cevap vermeyebilir. Bu yüzden bir müddet bekledikten sonra aynı işlemi tekrar yaparak denemenizde yarar vardır. Peş peşe yapılan sorgulamalardan dolayı, bazı siteler güvenlik önlemi aldıklarından dolayı IP Adresinizi blokelemiş olabilir. Bunun için internet bağlantınızı tekrar koparıp bağlanarak deneyiniz.

  İddaa bilet sorgulama açılmıyor?
  İddaa.com'un yoğun olduğu zamanlarda bazen site geç cevap verebilir veya site açmayabilir. Bu yüzden en az 10 dakika ara ile tekrar bağlanarak deneyiniz. Çok fazla arka arkaya yapılan işlemlerde, sitelerin kendine göre güvenlik duvarı vardır, bundan dolayı IP Adresiniz engellenerek bloke edilmiştir. İnternet bağlantınızı kapatarak bu durumundan kurtulabilir, veya farklı bir bağlantı ile siteye giriş yaparak bilet sorgulamanızı bu yöntem ile tekrar yapabilirsiniz.

  Mobil - Android cihazlarınız ile iddaa bilet sorgulama nasıl yapılır?
  Akıllı telefonlarınız ile artık bilet sorgulama işlemleri daha kolay ve basit bir hale geldi. Eve yada bir internet cafeye gitmeden de artık telefonlarınız aracılığı ile, yapmış olduğunuz kuponların kazançlarını öğrenebilirsiniz. Bilgisayarınızdan nasıl iddaa'nın resmi sitesine giriş yapıyorsanız, aynı şekilde akıllı telefonlarınızla da, bu işlemi birebir yaparak ulaşmak istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.
  Yapmanız gereken iddaa.com adresini telefonunuza yazarak, giriş yapın. Sonra "Kupon Sorgulama" sayfasına tıklayın, barkod numaralarınızı hatasız olarak kutucuklara yazın ve güvenlik sorusunu doğru yazın. Eğer biletinize herhangi bir ikramiye vurduysa, buradan ne kadar kazandığınızı görebilirsiniz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Aralık 2016