909 Oran Şikeli Maç

'Şikeli Maçlar' forumunda betripcord tarafından 3 Mart 2017 tarihinde açılan konu

 1. betripcord

  betripcord Kayıtlı Üye

  Dostlar gördüğünüz gibi bu yazıda sizlere 909 oran şikeli maç başlığı altında birkaç bilgi vermeye çalışacağım. Elbette ki şikeli oranlar veya bu şekildeki maçlar gibi konulara gözünüz ilişmiştir. Verilen yüksek oranlı maçlar dahilinde tutacak olan tahminler sizlere sunulmaktadır.

  Ancak dikkat edilmesi gereken husus ise oldukça farklıdır. Şikeli maç tahminleri adı altında verilen oranlar, yapılan derinlemesine analizlerin ve edinen istatistik bilgilerinin ardından yapılan tahminlerdir. Oranları son derece yüksektir ve genel olarak ilk yarı maç sonucu, 1/2, 2/0 gibi tahminler olmaktadırlar.

  Sizlere şunu söyleyebilirim; Her maç her şekilde bitebilir, ve bu son derece bilindik bir şeydir. Hiç beklemediğiniz bir karşılaşmadan her türlü sonuç çıkabilir. Verilen oran değerleri veya yapılan tahmin önerileri, dediğimiz gibi istatistiksel bilgiler ışığında hazırlanmaktadır. Yani kesin tutan şikeli maçlar adı altındaki paylaşımlar bu durumda biraz muammada kalıyor bence.

  Sizler de analizlerinizi yaparak edindiğiniz istatistik bilgilerine göre tahminler yapabilirsiniz. Bu kadar yüksek bir orana kadar ulaşmak mümkün olabilir ancak büyük derecede sürpriz olur. Bu nedenden dolayı da bütçenize uygun ve mantıklı tahminler daha yararlı olacaktır.