905 Oran Şikeli Maç

'Şikeli Maçlar' forumunda betripcord tarafından 3 Mart 2017 tarihinde açılan konu

 1. betripcord

  betripcord Kayıtlı Üye

  Tahmin seçeneklerinde oranların birbiri ile çarpılarak hesaplama yapıldığını ve buna göre yatırılan bir miktar ile de çarpımı olma durumunda kazanılan miktarın hesaplandığını biliyoruz. Ancak 905 oran şikeli maç ya da bir kupon oluşturabilmek için, oldukça yüksek oranlara oynayabilmek gerekmektedir.

  Bu yüksek oranlar da genellikle ilk yarı maç sonucu gibi tahmin seçenekleri üzerinde bulunuyor. Ama yine de zor tahminlerdir. İnternet üzerinde şikeli maç tahminleri gibi başlıklar ile birlikte verilen tahminler de bulunmaktadır. Sonuç olarak bu şekildeki oyunlar şans oyunlarıdır. Maç içerisinde ne gibi gelişim olacağını ve nasıl bir sonuç olacağını önceden bilmek mümkün değildir.

  Bu aşamada da bu yüksek oranlar da gelebilmektedir. Lakin bu kadar yüksek bir toplam oran değerine ulaşabilmek için birden fazla yüksek oranın bir kuponda toplanmış olması gerekmektedir. Bunun için de oyuncular şikeli maçlar gibi başlıklara yönelmektedir.

  Bu düzeyde verilen oranlar da belirli istatistik bilgilerine dayanarak hazırlanmaktadır. Ancak şike olması veya kesin tutar denebilmesi ne kadar güvenilir bir soru veya cevap burası belirsiz kalıyor. Unutmayın ki bunlar şans oyunlarıdır. Tahminlerinizi kendi edindiğiniz bilgilere göre düzenlemeli ve kendi şansınıza güvenerek gerçekleştirmelisiniz. Dış etkenlerin pek de yararı olmayabilir.