840 Oran Şikeli Maç

'Şikeli Maçlar' forumunda betripcord tarafından 3 Mart 2017 tarihinde açılan konu

 1. betripcord

  betripcord Kayıtlı Üye

  Herkese selamlar arkadaşlar! Bu konu ile birlikte sizlere 840 oran şikeli maç veya kupon oluşturabilmenin ne şekilde mümkün olabileceği konusunda bilgiler vermeye çalışacağım. Oran değerleri çarpılarak hesaplama yapıldığı için elbette ki yüksek oranlı olan 4 veya 5 maçı bir kupon üzerinde topladığınız zaman, çarpımlar ile birlikte bunun gibi büyük sayılara ulaşabilmek mümkündür.

  Ancak oran şifreleri, veya kesin tutan şikeli oranlar adı altında paylaşımlar yapan veya bu tahminleri belirli bir miktar ücret karşılığında satan anonim şahıslar ya da sosyal medya sayfaları da bulunmaktadır. Bu oran kesin tutar diyebilmek on derece yanlış bir hamledir. Hiç kimse geleceği görmez ve bu kadar yüksek oranların tutabileceğini önceden kesin olarak bilemez diye düşünmekteyim.

  Bu şekilde tahminler doğrultusunda belirli excel programları, oran şikesi tablosu gibi pek çok dosyaya da ulaşabilmeniz mümkündür. Bunların her ne kadar istatistik bilgilerine yatkınlığı olsa da, bu şekildeki yüksek oranları, önceden kesin olarak bilebilmesi, oldukça yüksek ihtimalde bir rastlanılabilir bir şeydir.

  O yüzden tahminlerinizi oluştururken oran şikesi nasıl anlaşılır gibi kafanızı karıştıracak sorulardan uzak durmalı ve kendi istatistik bilgileriniz ile kendi şansınızı kullanarak tahmin yapmalısınız. Sonuç olarak tüm tahmin seçenekleri şans oyunlarıdır.