570 Oran Şikeli Maç

'Şikeli Maçlar' forumunda betripcord tarafından 3 Mart 2017 tarihinde açılan konu

 1. betripcord

  betripcord Kayıtlı Üye

  Evet arkadaşlar! Bu yazımızda 570 oran şikeli maçlar başlığımız ile sizlere bedava şikeli maçlar ile ilgili bazı bilgiler vermeye çalışacağım. Şikeli oranlar adı altında verilen tahminler üzerinde çoğu zaman %100 tutar, kesin tutar gibi cümleleri de görebilmekteyiz. Peki buna tam olarak güvenmemiz gerekir mi?

  Elbette ki bu şikeli maçlar şeklinde verilen tahminler pek çok istatistik bilgisinden yola çıkarak derinlemesine analizler sonucu ortaya çıkarılabilirler. Ancak kesin olarak tutabilmesini önceden bilebilmek pek de imkan dahilinde olmamaktadır. Hatta bununla ilgili olarak maç satışı yapan ve para karşılığı tahmin satan şahıslar veya sayfalar da bulunabilir.

  Öncelikle şunun bilinmesi gerekmektedir. Verilen bedava şikeli maçlar, siz okurlarımızın ve diğer kullanıcıların tahminlerinde fikir edinebilmeleri ve farklı tahminlerden de yola çıkarak kuponlarına ekleyeceği kesin kararlara varması amacı ile verilmektedir.

  Ancak kesin tutar gibi terimler kullanmak pek de inanılası değildir. Çünkü o 90 dakika içerisinde ne gibi pozisyonlar olur veya maç ne şekilde gelişir, buna önceden kesin sonuç koymak doğru değildir.